تبلیغات
امیدفردا قالیباف - آیت‌الله مهدوی کنی میان اعضای ائتلاف پیشرفت حکمیت نمی‌کند/ قالیباف پیشتاز نظرسنجی‌ها است
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


حسین نجابت با بیان اینکه حمایت حداد عادل از جلیلی صحت ندارد، گفت: آیت الله مهدوی کنی حکمیتی میان اعضای ائتلاف پیشرفت نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی ، حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره تاخیر در معرفی نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت گفت: به تاخیر افتادن معرفی نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت برای بازی با افکار عمومی نیست.


نماینده مردم تهران  با بیان اینکه علی اکبر ولایتی معتقد است نامزد ائتلاف پیشرفت پس از تبلیغات باید مشخص شود، تصریح کرد: ولایتی اعتقاد دارد در این برهه زمانی آرای مردم شکل نگرفته و باید ۱۰روز از تبلیغات بگذرد بعد نظرسنجی شود.

وی درباره استعفای حسین مظفر از ریاست ائتلاف پیشرفت، گفت: خاموشی پیش از این اعلام کرده که کار این ستاد برای انتخابات به اتمام رسیده و این بدان معنی نیست که انشقاقی در ائتلاف پیشرفت به وجود آمده باشد و از این پس ائتلاف پیشرفت ستاد مشترکی نخواهد داشت.

نجابت، ادامه داد: فردا  دوشنبه ۶خرداد  اعضای ائتلاف با آیت الله مهدوی کنی و آیت الله یزدی و هیاتی از جامعتین دیدار می‌کند، در این دیدار بر اجماع اصولگرایان تاکید خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه در دیدار فردا آیت الله مهدوی کنی هیچ حکمیتی بین اعضای ائتلاف پیشرفت نخواهد داشت، توضیح داد:  در این جلسه هماهنگی‌هایی درباره انتخاب نامزد نهایی ائتلاف پیشرفت صورت خواهد گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه نظرسنجی اعضای ائتلاف پیشرفت در حال برگزاری است، توضیح داد: برخی از نظرسنجی ها در حال برگزاری است و نظرسنجی های نیز به سفارش اعضا به صورت شخصی در تاریخ ۱۱و ۱۲خرداد انجام خواهد شد که نتایج آن ۱۶ خرداد مشخص اعلام می شود.

نجابت با بیان اینکه حداد عادل به نفع کسی انصراف نخواهد داد، گفت: اعلام حمایت حداد عادل از جلیلی به دلیل آرای پائین در نظر سنجی ها صحت ندارد و وی اعلام کرده اگر جلیلی رای قابل توجهی داشته باشد اعضای ائتلاف پیشرفت آن را مدنظر قرار می دهند.

وی با اشاره به سبد رای اعضای ائتلاف پیشرفت، افزود: در نظر سنجی های که صورت گرفته تاکنون قالیباف بیشترین آرا را دارد و بعد از وی  ولایتی و حدادعادل قرار دارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه امروز یکشنبه ۵ اردیبهشت ستاد انتخاباتی حداد عادل تشکیل می شود، توضیح داد: اعضای ستاد حداد عادل در نشست خبری که وی خواهد داشت مشخص خواهد شد.

Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( یکشنبه 5 خرداد 1392 ) ( 03:42 ب.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :