تبلیغات
امیدفردا قالیباف - زمان حضور دکترقالیباف در فراکسیون رهروان ولایت
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیبافاسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اعلام اینکه جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس امروز دوشنبه ( ۶ اردیبهشت ماه ) جهت تصمیم‌گیری درباره انتخابات هیات رئیسه مجلس برگزار می‌شود، گفت: در نشست امروز ساعت ۱۷ مجمع در تالار مشروطه، نامزدهای انتخابات هیأت رئیسه مجلس نخست برای این موضوع ثبت نام کرده و بعد از آن رأی‌گیری برای انتخاب گزینه نهایی انجام می‌شود.
نماینده مردم مسجدسلیمان، لای و هفتکل در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نظر نهایی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس درباره نامزدهای انتخابات هیأت رئیسه امروز تعیین می‌شود، افزود: به طور حتم اعضای این فراکسیون به نظر خودشان متعهد هستند و آرای اعضا در صحن علنی تغییر نمی‌کند.

وی با تأکید بر اینکه هنوز حضور افراد مستقل در انتخابات هیأت رئیسه مجلس مطرح نیست، گفت:‌ فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تمام تمرکز خود را برای انتخاب گزینه‌های انتخابات هیأت رئیسه مانند نایب رئیس، ناظران و دبیران گذاشته است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با یادآوری حضور قالیباف در نشست فردا (سه شنبه ۷ خرداد) فراکسیون رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است قالیباف در ساعت ۱۸:۳۰ الی ۲۰ در نشست این فراکسیون حضور پیدا کنند.
Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( دوشنبه 6 خرداد 1392 ) ( 02:27 ب.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :