تبلیغات
امیدفردا قالیباف - در دیداردکتر قالیباف با نمایندگان مجلس چه گذشت؟
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


در دیداردکتر قالیباف با نمایندگان مجلس چه گذشت؟

جلسه طولانی شد و نمایندگان سوالات زیادی از قالیباف پرسیدند و ایشان نیز به تک تک سوالات پاسخ دادند. نمایندگان نیز در پایان جلسه ضمن ارزیابی مثبت از سخنان قالیباف، از وی دعوت کردند تا به استان ها و حوزه های انتخابیه آنان سفر کرده و به دیدار و گفتگو با مردم بپردازد. قرار شد در صورت سفر قالیباف به حوزه های انتخابیه، نمایندگان نیز وی را در سخنرانی ها همراهی کنند.

محمدباقر قالیباف عضو ائتلاف پیشرفت و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، عصر امروز سه شنبه در فراکسیون رهروان ولایت مجلس حضور یافت به ‍پرسش های نمایندگان پاسخ داد.غلامرضا اسدالهی در مورد این جلسه توضیحاتی را ارئه کرد .
  
این نماینده مجلس در خصوص دلایل برگزاری این جلسه اظهار داشت: فراکسیون رهروان ولایت که متشکل است از اکثریت نمایندگان مجلس از چند هفته پیش تصمیم گرفت که به منظور تصمیم گیری هرچه بهتر در خصوص انتخابات و تحقق باشکوه تر حماسه سیاسی، جلساتی را با کاندیداهای ریاست جمهوری برگزار کند.   
  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان مطلب فوق خاطر نشان کرد: قبل از زمان تایید و احراز صلاحیت ها از سوی شورای محترم نگهبان، دو تن از کاندیداها با حضور در فراکسیون رهروان ولایت به تبین برنامه های خود پرداختند، اما پس از آن تصمیم بر آن شد تا این جلسات بعد از تایید صلاحیت کاندیداها از سوی شورای نگهبان ادامه پیدا کند.   
  
عضو فراکسیون رهروان ولایت همچنین تصریح کرد: در اولین جلسه بعد از تایید صلاحیت ها آقای قالیباف به جلسه این فراکسیون دعوت شد و در این جلسه پاسخگوی سوالات نمایندگان مجلس بود. نمایندگان حاضر در جلسه سوالاتی در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و سیاست خارجی از قالیباف پرسیدند و این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نیز به تمامی سوالات پاسخ داد.   
  
وی نظر نمایندگان در خصوص صحبت های قالیباف را مثبت ارزیابی کرد و گفت: جلسه طولانی شد و نمایندگان سوالات زیادی از قالیباف پرسیدند و ایشان نیز به تک تک سوالات پاسخ دادند. نمایندگان نیز در پایان جلسه ضمن ارزیابی مثبت از سخنان قالیباف، از وی دعوت کردند تا به استان ها و حوزه های انتخابیه آنان سفر کرده و به دیدار و گفتگو با مردم بپردازد.  
 
  
اسدالهی در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: در پایان این جلسه چند ساعته برخی از نمایندگان به صورت خصوصی و عمومی با قالیباف به گفتگو پرداختند و قرار شد در صورت سفر قالیباف به حوزه های انتخابیه، نمایندگان نیز وی را در سخنرانی ها همراهی کنند.  
Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( چهارشنبه 8 خرداد 1392 ) ( 09:27 ق.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :