تبلیغات
امیدفردا قالیباف - روایت محمد دامادی نماینده مجلس ، از جلسه نمایندگان با دکتر قالیباف:وعده های قالیباف شعار نیست/ كارنامه وی دلیل اعتماد ماست
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


«صحبتهای نمایندگان و خواسته هایشان نشان می دهد كه از حرف‌های شعاری خسته شده اند و خواستار حضور فردی در عرصه اجرایی هستند كه به برنامه و شعارهایش پایبند باشند.كارنامه قالیباف نشان می دهد كه وی فردی قابل اعتماد است.»

شفاف: محمد دامادی عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با شفاف در تشریح جلسه روز گذشته فراكسیون رهروان ولایت با قالیباف عنوان كرد : «جو حاكم بر جلسه بسیار خوب بود فراكسیون رهروان ولایت بیش از 180 عضو در مجمع عمومی خود دارد كه در جلسه فراكسیون و آقای قالیباف شركت كرده بودند .ضمن اینكه تعدای از نمایندگان ادوار مجلس نیز در این جلسه حضور داشتند.»

وی افزود: «اهمیت جلسه برای نمایندگان تا حدی بود كه اكثریت تا انتهای جلسه برنامه را دنبال كردند و سوالات خود را مطرح كردند.پاسخ های داده شده نیز قانع كننده بود و سابقه مدیریتی آقای قالیباف این اطمینان خاطر را به نمایندگان می داد كه وعده های مطرح شده شعاری نیست و عملی خواهد شد.»

این نماینده مجلس خاطر نشان كرد: «كلیت برنامه به تشریح برنامه‌های آقای قالیباف از سوی خود ایشان گذشت و در این میان برخی از نمایندگان سوالات خود را در باره مسائل مختلف مطرح كردند.»

وی افزود: «آقای قالیباف در این جلسه به تشریح برنامه های اقتصادی خود پراختند ضمن اینكه مباحث فرهنگی و حقوق شهروندی را كه وعده داده بودند تشریح كردند.»

دامادی با تاكید بر اینكه مسائل خوبی درباره تعامل دولت و مجلس مطرح شد گفت: «قالیباف عنوان كرد كه لازم است همه قوانینی كه از سوی مجلس تصویب می شود به صورت كامل از سوی دولت اجرا شود چرا كه جایگاه مجلس جایگاه مهمی است و شان آن باید حفظ شود.»

نماینده مردم ساری در ادامه گفت: «نمایندگان سوالات خود را ازآقای قالیباف پرسیدند و استقبال تا حدی بود كه نوبت به خیلی از نمایندگان نرسید.»

وی همچینین تاكید كرد: «در جلسه استقبال خوبی از سخنان آقای قالیباف شد و نمایندگان سخنان وی را با احسنت تایید می كردند و با وجود اینكه جلسه علنی صبح را برگزار كرده بودند و قبل از حضورآقای قالیباف سخنان آقای ولایتی را شنیده بودند این جلسه را با جدیت بیشتری پیگیری كردند.»

دامادی تاكید كرد: «صحبتهای نمایندگان و خواسته هایشان نشان می دهد كه از حرف‌های شعاری خسته شده اند و خواستار حضور فردی در عرصه اجرایی هستند كه به برنامه و شعارهایش پایبند باشند.كارنامه قالیباف نشان می دهد كه وی فردی قابل اعتماد است.»Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( چهارشنبه 8 خرداد 1392 ) ( 09:39 ق.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :