تبلیغات
امیدفردا قالیباف - عباس سلیمی نمین: روحانی در انحراف دولت هاشمی به سمت اشرافی‌گری نقش داشت/ احمدی نژاد قصد دارد قالیباف را با انتشار اسناد تخریب کرده و جلیلی را نیز با حمایت کردن؛ زیرا وی مدتها است سعید جلیلی را به عنوان دبیر شورای‌عالی امنیت ملی قبول ندارد
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


به گزارش خبرنگار «نسیم»، اهم سخنان شب گذشته این کارشناس مسائل سیاسی در مسجد حضرت زینب(س) پایگاه شهید عامل مشهد به شرح ذیل است:

- احمدی‌نژاد و هاشمی هنوز هم می‌توانند در عرصه انتخابات اثر داشته باشند.
- جامعه باید توجه کند که در مورد کاندیداها غلو و بزرگنمایی نشود؛ بزرگنمایی در مورد کاندیدا، جریانی ضد تفکر برای جامعه است.
- باید ضعف و قدرت کاندیداها را تشریح کرد.
- حماسه سیاسی فقط با حضور حداکثری شکل نمی‌گیرد بلکه زمانی محقق می‌شود که علاوه بر حضور حداکثری، انتخاب آگانه‌ای داشته باشیم و به گذشته بازنگردیم.
- هرچه تعداد بازیگردان‌های صحنه افزایش یابد، پیچیدگی بیشتر می‌شود؛ در سال 88 یک بازیگردان داشتیم اما امسال دو بازیگردان داریم.
- قدرت گرفتن اصولگرایان حلقه متصل به احمدی‌نژاد را می‌تواند به خطر بیاندازد.
- برخی انتقادات ما به آقای هاشمی ناشی از حسن روحانی است و روحانی از کسانی بود که در انحراف هاشمی به سمت اشرافی‌گری نقش داشت.
- احمدی‌نژاد، قالیباف را با انتشار اسناد تخریب خواهد کرد و جلیلی را نیز با حمایت کردن؛ زیرا وی مدتهاست سعید جلیلی را به عنوان دبیر شورای‌عالی امنیت ملی قبول ندارد.
- مساجد و محافل دانشگاهی باید افراد را بر اساس عملکرد گذشته‌شان مورد نقد قرار دهند و یا به افرادی رجوع کنند که در موقع خدمت آن فرد حضور داشته‌اند و عملکرد وی را مورد ارزیابی قرار داده‌اند.
- اگر شورای نگهبان هاشمی را برای نقش‌آفرینی در فتنه 88 رد صلاحیت می‌کرد، هاشمی مظلومیت فراتری را ابراز می‌نمود و وارد بازی مظلوم‌نمایی می‌شد.
- احمدی‌نژاد به دنبال تضعیف اصولگرایی و تقویت هاشمی است؛ وی اگر می‌خواست هاشمی تقویت نشود، مقوله رسیدگی به مسائل اقتصادی را در آستانه انتخابات رها نمی‌کرد.Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( چهارشنبه 8 خرداد 1392 ) ( 11:31 ق.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :