تبلیغات
امیدفردا قالیباف - مشروح/ قالیباف در برنامه «با دوربین»: نیازمند همدلی و همبستگی ملی برای یک حرکت عظیم هستیم/ مردم از مدیرانشان عمل می‌خواهند
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


افسران - مشروح/ قالیباف در برنامه «با دوربین»: نیازمند همدلی و همبستگی ملی برای یک حرکت عظیم هستیم/ مردم از مدیرانشان عمل می‌خواهند
نیازمند همدلی و همبستگی ملی برای یک حرکت عظیم هستیم/ مردم از مدیرانشان عمل می‌خواهند

قالیباف با اشاره به تشکیل پلیس ۱۱۰ در نیروی انتظامی در دوره مسئولیتش اظهار داشت: پلیس ۱۱۰، نوع سخن گفتن من با مردم را نشان داد که از جنس کار و عمل بود.
خبرگزاری فارس: نیازمند همدلی و همبستگی ملی برای یک حرکت عظیم هستیم/ مردم از مدیرانشان عمل می‌خواهند

---

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه 30 دقیقه‌ای «با دوربین» شبکه یک سیما به تبیین برخی برنامه‌ها و دغدغه های خود در انتخابات پرداخت. (تماشای فیلم کامل صحبت‌های قالیباف)

قالیباف در ابتدای این برنامه با بیان اینکه امروز ملت ما نقطه عطف بزرگی در پیش‌رو دارد و خود را آماده حماسه سیاسی می‌کند، گفت: حرف زدن برای من همیشه سخت بوده چون این‌طور تربیت شده‌ام و زندگی‌ام اینگونه بوده که بیشتر عمل کنم، هرچند برای برخی حرف زدن راحت‌تر از عمل کردن است.

نامزد ریاست جمهوری یازدهم از مردم خواست که با امکاناتی که در اختیار دارند، این برنامه را ضبط کنند تا حرف‌هایش را به عنوان یک میثاق‌نامه به امانت نگه دارند تا بعدها ملاک قضاوت و مطالبه آنها قرار گیرد.Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( پنجشنبه 9 خرداد 1392 ) ( 09:14 ق.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :