تبلیغات
امیدفردا قالیباف - برنامه دکتر قالیباف امروز در اردبیل
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


بهرام یوسف‌پور آذری خاطرنشان کرد: در این سفر همچنین کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با یکی از خانواده‌های معظم شهدا دیدار کرده و در جمع فعالان سیاسی و رسانه‌ای استان نیز به ایراد سخن و طرح دیدگاه‌های خود می‌پردازد.
همزمان با ایام قانونی تبلیغات یازدهمین دوره ریاست جمهوری محمد باقر قالیباف امروز به اردبیل سفر می‌کند.

رئیس ستاد قالیباف در استان اردبیل صبح امروز در جمع تعدادی از خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار داشت: محمد باقر قالیباف از کاندیداهای پیشتاز در عرصه ریاست جمهوری از لحاظ محبوبیت و رای‌آوری عصر امروز وارد دیار سبلان شده و قرار است در دیدار مردمی خود ساعت 5 عصر در مسجد قدس سخنرانی کند.
 
بهرام یوسف‌پور آذری خاطرنشان کرد: در این سفر همچنین کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری با یکی از خانواده‌های معظم شهدا دیدار کرده و در جمع فعالان سیاسی و رسانه‌ای استان نیز به ایراد سخن و طرح دیدگاه‌های خود می‌پردازد.
 
وی با بیان اینکه ستادهای متنوعی در حمایت از قالیباف در مناطق مختلف استان راه‌اندازی شده است، یادآور شد: بنده به عنوان رئیس ستاد قالیباف در استان اردبیل از تمامی این ستادهای مردمی و همراه نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین ستاد رویش جوانان حمایت قاطع می‌کنم چرا که در همه این ستادها مبنا بر جلب و جذب نظر مردم و تبیین اهداف محمد باقر قالیباف است که در کسوت مدیر جهادی و پرتلاش وارد عرصه انتخابات شده و تاکنون نیز در نظر‌سنجی‌هایی که به صورت رسمی اعلام شده کاندیدای پیشتاز عرصه انتخابات است.
 
دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی استان اردبیل با تاکید بر اخلاق محوری در تمام ستادهای قالیباف در استان اردبیل گفت: یکی از برجستگی‌های این نامزد پرتوان انتخابات معتقد بودن این شخصیت وارسته انقلابی به کارهای جهادی و ارزشی است که در تمام سنگر‌هایی که در این 34 سال حضور داشته توانمندی خود را به نمایش گذاشته است.
 
یوسف‌پور آذری شعار قالیباف را مدیریت جهادی با نگرش افکار بسیجی اعلام کرد و بیان داشت: سفر این نامزد انتخاباتی به عنوان اولین سفر در بین کاندیداهای ریاست جمهوری نشانگر احترام و ارزش خاص قالیباف به استان اردبیل است که سعی می‌کند در نشست و دیدارهایی که با اقشار مختلف مردم خواهد داشت دیدگاه‌های مدیریتی جهادی خود را در اداره کشور و بارور کردن امید در دل مردم برای حل مشکلات اقتصادی و نارسایی‌های معیشتی روشن و منور کند.
 
وی به عرصه مدیریت‌های مختلف قالیباف اشاره کرد و افزود: بنده معتقدم کار‌آمدی، مشروعیت و مقبولیتی که در میثاق‌نامه ائتلاف 1+2 مطرح می‌باشد همه این برجستگی‌ها در شخصیت قالیباف به عنوان یک مدیر توانمند، کار‌آمد و ارزشی ساری و جاری و حاکم است.
 
رئیس ستاد قالیباف در استان اردبیل در پایان سخنان خود تصریح کرد: به رغم برخی شیطنت‌هایی که رسانه‌ها و بلندگوهای غربی و به تبع آن برخی رسانه‌های داخلی علیه این کاندیدای پرطرفدار مطرح می‌کنند دور از انصاف و نوعی بد‌اخلاقی سیاسی و اخلاقی رسانه‌ای است که با توزیع یک سی‌دی از فعالیت‌ها و مدیریت جهادی دکتر قالیباف و افکار و اندیشه‌های این نامزد انتخابات مردم پی خواهند برد که این شخصیت وارسته چگونه با توانمندی خود می‌تواند کشور را به سمت عمران و آبادانی واقعی سوق دهد. Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( پنجشنبه 9 خرداد 1392 ) ( 03:59 ب.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :