تبلیغات
امیدفردا قالیباف - دکتر قالیباف شنبه 11 خرداد 4 بعدازظهر در مسجد جامع ساری و بعد از نماز مغرب و عشا در مصلای گرگان
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمد باقر قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، گفت: محمد باقر قالیباف بعد از ظهر شنبه وارد مرکز استان مازندران می‌شود و پس از زیارت مرقد شهدای انقلاب اسلامی، با حضرت آیت الله طبرسی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه ساری، همچنین حضرات آیات صدوقی و نظری دیدار می‌کند.

وی افزود: قالیباف ساعت 4 بعدازظهر در محل مسجد جامع ساری با اقشار مختلف مردم شریف این استان دیدار و سخنرانی خواهد داشت.

سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف تاکید‌کرد: قالیباف سپس راهی استان گلستان و شهرستان گرگان می‌شود و بعد از زیارت مزار مطهر شهدا، با حضرت آیت الله میبدی دیدار و‌گفت‌وگو می کند.

اسماعیلی با بیان اینکه قالیباف نماز مغرب و عشا را در مصلای گرگان اقامه و بعد از نماز در همین محل و در میان مردم گرگان سخنرانی خواهد کرد،‌ گفت:پس از آن نیز دیدار و گفت‌وگو با حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان برگزار می شود.Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( جمعه 10 خرداد 1392 ) ( 06:12 ب.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :