تبلیغات
امیدفردا قالیباف - برنامه‌های سفردکتر قالیباف امروزدر تبریز
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


افسران - برنامه‌های سفردکتر قالیباف امروزدر تبریز
رئیس ستاد محمدباقر قالیباف در آذربایجان‌شرقی، برنامه‌های سفر این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به این استان را تشریح کرد.

غفوری اظهار کرد: قالیباف در ساعت 7:30 یکشنبه وارد فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله مدنی تبریز خواهد شد و از آنجا، برای دیدار با مردم آذربایجان‌غربی، عازم این استان خواهد شد.

وی در تشریح ادامه برنامه‌های قالیباف گفت: این کاندیدا در ساعت 15:45 در مسیر بازگشت به آذربایجان‌شرقی وارد شهر ایلخچی خواهد شد.

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در استان آذربایجان‌شرقی، زیارت گلزار شهدای وادی رحمت تبریز در ساعت 16:30 عصر روز 12 خرداد و دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز در ساعت 17 را از دیگر برنامه‌های این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان برشمرد.

رئیس ستاد قالیباف در آذربایجان شرقی دیدار مردمی و سخنرانی قالیباف در ساعت 17:50 در سالن پورشریفی مجموعه ورزشی تختی تبریز و دیدار با اعضای اتاق بازرگانی صنعت و معدن تبریز در محل اتاق بازرگانی استان را از برنامه‌های سفر دکتر قالیباف به استان آذربایجان‌شرقی برشمرد.Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( یکشنبه 12 خرداد 1392 ) ( 08:16 ق.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :