تبلیغات
امیدفردا قالیباف - برنامه دکتر قالیباف فردا در لرستان
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


عضو هماهنگی ستاد مرکزی انتخابات قالیباف در لرستان گفت: در ادامه سفرهای نامزدهای ریاست جمهوری، قالیباف 14 خرداد به لرستان سفر می‎کند.
علی فراش‌زاده اظهار داشت: محمد باقر قالیباف عصر روز سه شنبه 14 خرداد وارد استان لرستان می‌شود.
 
عضو هماهنگی ستاد مرکزی انتخابات قالیباف در لرستان گفت: محمد باقر قالیباف تا ظهر 14 خرداد در مراسم سالگرد امام راحل شرکت می‌کند، بعد از آن به شهر خمین در استان مرکزی سفر کرده و راس ساعت 15 عصر وارد لرستان می‌شود.
 
فراش‌زاده یادآور شد: محمدباقر قالیباف در سفر یک‌روزه خود به لرستان برنامه‎هایی نظیر زیارت قبور شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، دیدار عمومی با مردم لرستان، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و ... را در نظر دارد.
 
وی افزود: در این سفر قالیباف به دلیل حجم کاری و برنامه‎های رادیویی و تلویزیونی تنها به مرکز لرستان و به یکی از روستاهای محروم این دیار سفر می‎کند.
 
عضو هماهنگی ستاد مرکزی انتخابات قالیباف در لرستان با بیان اینکه تمام برنامه‎ریزی‎ها برای این سفر تدارک دیده شده است، گفت: محمدباقر قالیباف قرار است در کنار قلعه فلک‌الافلاک خرم‌آباد در اجتماع مردم سخنرانی می‌کند. Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( دوشنبه 13 خرداد 1392 ) ( 11:29 ق.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :