تبلیغات
امیدفردا قالیباف - حمایت بیست هزار تن از دانشجویان دانشگاههای سراسر کشور از دکتر قالیباف: انگشت تایید خود را بر برگه های تاثیر گذار انتخابات ریاست جهموری با نام زیبای محمدباقر قالیباف نقش خواهیم بست.
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


ما بیست هزار تن از فرزندان؛ دانشجویان و جوانان شما مردم صبور و شریف اینک در مسیر انتخاب بزرگی قرار داریم. از سویی سختی های طریق آرمانی انقلاب اسلامی را به جان می خریم و از سویی نیز زیست آبرومندانه و اسلامی را برای همنسلان و همسالان خود می خواهیم. کسانی عامدانه این دو راه را در برابر هم می بینند و به طمع منفعت شخصی و باندی واهمه ای از شکستن امید در چشم نگران نسل امروز ندارند. اما برای جوانان نسل ما باکی نیست از پیمودن صراط مستقیم و چنگ زدن به خط اعتدال برای دستیابی به این دو در یک وادی!


جمعه ۱۷م خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۹

بیست هزار تن از دانشجویان کشور در بیانه ای حمایت رسمی خود را از دکتر محمد باقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری اعلام نمودند. متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

“اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم”

امت مسلمان و شریف ایران!

زمان حضور در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ نزدیک است و بر کسی اهمیت ویژه این حادثه بزرگ پوشیده نیست. هیچ ایرانی با وجدان و دردمندی نمی تواند در این برهه حساس از تکلیف شرعی و قانونی خود چشم پوشی کند. وجود تحریم های بین المللی، حاشیه سازی های دایمی برخی چهره های داخلی، بروز مشکلات عدیده اقتصادی برای ملت شهید پرور ایران، سوء مدیریت هایی که روزمره شده است و بی اخلاقی های سیاسی که نقل محافل عمومی کشور شده است همگی از جمله دلایل حساسیت انتخابات پیشرو است. با علم به مشکلات موجود؛ تنها راه حل خروج از وضعیت فعلی حضور پر شور و حماسه آفرینی مردم می باشد. حضوری که هر بار در تاریخ سی و چند ساله انقلاب اسلامی به وقوع پیوسته است، ضمانت ماندگاری ایران و سربلنید ملت را آفریده است.  تدبیر خاص مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بر نامگذاری سال جاری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نشانی بر این راه حل اثرگذار و همیشگی است که باطل السحر تلاشهای دشمنان ملت و اسلام است.

اما همانگونه که مستحضرید ایران انقلابی امروز به ۳۵ سالگی خود نزدیک می شود. فرزندان زاده انقلاب اسلامی اینک به سن ثبات و تصمیم سازی نزدیک می شوند. جوانانی که زاده انقلاب ۲۲ بهمن ۵۷ و دفاع مقدس ۸ ساله بوده اند، امروز در صحنه نبردی شگرف برای گسترش پیشرفت و عدالت در دهه چهارم انقلاب اسلامی واقع شده اند. جمعیت جوان کشور و خیل عظیم دانشجویان، عملا امروز صاحبان “تغییر در زندگی مردم” هستند و با علم به اینکه “همه اثرگذارند” به فرموده امام عظیم الشانشان در تلاش برای ” تعیین دولت” و تعیین سرونشت خویشند. دانشجویانی که به فرموده مقام معظم رهبری “باید سیاسی باشند”، به عنوان قشری پیشرو و تاریخ ساز در عرصه تحولات سیاسی و اجتماعی با شعار انتخاب فردی انقلابی، متعهد، کارآمد و ولایت مدار در دانشگاه های سراسر میهن عزیزمان غیرتمندانه به صحنه انتخاب وارد شده اند.

امت مسلمان و شریف ایران!

ما بیست هزار تن از فرزندان؛ دانشجویان و جوانان شما مردم صبور و شریف اینک در مسیر انتخاب بزرگی قرار داریم. از سویی سختی های طریق آرمانی انقلاب اسلامی را به جان می خریم و از سویی نیز زیست آبرومندانه و اسلامی را برای همنسلان و همسالان خود می خواهیم. کسانی عامدانه این دو راه را در برابر هم می بینند و به طمع منفعت شخصی و باندی واهمه ای از شکستن امید در چشم نگران نسل امروز ندارند. اما برای جوانان نسل ما باکی نیست از پیمودن صراط مستقیم و چنگ زدن به خط اعتدال برای دستیابی به این دو در یک وادی!

ما دانشجویان ایران اسلامی، با عنایت به شرایط ایران؛ خواسته های همنسلانمان و از همه مهمتر فریاد تغیر زندگی برای دستیابی به ایران سربلند؛ با بررسی شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری؛ همه برای رسیدن مدیری جوان، با نشاط، انقلابی، مردمی و کارآمد چون دکتر محمد باقرقالیباف که دل در گرو تغییر با تمسک به اعتدال و از مسیر ارزشهای بلند انقلاب اسلامی دارد هم پیمان می شویم و با علم به اینکه ایران سربلند پاداش کسانی است که برای رسیدن به این آرمان؛ بدون هیچ چشمداشتی و ایثارگرانه قدمی هر چند کوچک برخواهند داشت، انگشت تایید خود را بر برگه های تاثیر گذار انتخابات ریاست جهموری با نام زیبای محمدباقر قالیباف نقش خواهیم بست.

رجای واثق داریم که شما ملت عزیز اینک در شرایط موجود گزینه ای کارآمد، صادق، انقلابی، مردمی، با برنامه، با سابقه ای درخشان در عرصه مدیریت و تجربه مند در عرصه اجرایی که مورد تایید نخبگان و فرزندان فرهیخته شما قرار گرفته است را مورد نظر خواهید داشت و بی شک برای تعیین سرنوشت خود غیورانه همچون تاریخ سربلند انقلاب اسلامی در صحنه حاضر خواهید شد.

به امید سربلندی ایران

بیست هزار دانشجوی حامی دکتر قالیباف


Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( جمعه 17 خرداد 1392 ) ( 11:26 ق.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :