تبلیغات
امیدفردا قالیباف - موفقیت های قالیباف در مسئولیت هاچشمگیر است/ از روی کار آمدن فرد کارآمد میترسند
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


حجت الاسلام طباطبایی: یکی از علت های این بی اخلاقی ، بیم تخریب کنندگان از روی کار آمدن فرد کارآمدی ست که اعمال غلط آنان را برملا خواهد کرد .

حجت الاسلام طباطبایی در گفتگو با خبرنگار زندگی در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش پروژه های تخریبی علیه آقای قالیباف ، گفت : معمولا تخریب ها از سوی هر کسی که صورت می گیرد نشان بزرگ بودن فرد مورد تخریب است .
وی با اشاره به اینکه افرادهرچه محبوب تر باشند بیشتر مورد تخریب واقع می شوند ، علت تخریب قالیباف را رشد بسیار خوب او در سالهای اخیر دانست و گفت : موفقیت های ایشان در مسئولیت هایش چشمگیر بود ه است .
این استاد اخلاق با اشاره به اینکه مردم خودشان افراد کارآمد و موفق را شناسایی میکنند و به او رای می دهند اعلام کرد : رسانه های داخلی با این اقدام خود نباید مردم را دلسرد کنند.
وی با تاکید بر اینکه اقدامات تخریبی رسانه های داخلی ، دنباله روی از اقدامات منفی رسانه های بیگانه است گفت : مطبوعات ، سایت ها و به طور کلی رسانه های داخلی با این اقدامات با رسانه ها همراهی نکنند . این همراهی بسیار بد و غیرقابل جبران است.
حجت الاسلام طباطبایی گفت: مردم در این اقدامات رسانه ای باید هوشیار باشند و توجه کنند این اقدامات از سوی چه کسانی و از چه ناحیه ای صورت می گیرد .
این استاد اخلاق در خطاب به همه ی کسانی که در انتخابات نقشی دارند و به ویژه رسانه های داخلی توصیه کرد : مواظب باشید دینتان را به دنیا نفروشید و انقلاب را بازیچه ی خود قرار ندهید . فضا را برای شکلگیری یک حماسه ی پرشور سیاسی و ملی و آمدن فردی شایسته برای ریاست جمهوری آماده کنید .

حجت الاسلام طباطبایی همچنین درباره ی ادعای برخی جریانات مبنی بر اینکه گزینه ی آنها مورد نظر رهبری برای تصدی ریاست جمهوری است اعلام کرد : این حرف ها کذب محض است چرا که رهبری بارها اعلام کرده اند که هیچ گزینه ای در انتخابات ندارند و رای ایشان یکی است که آن هم مخفی می ماند .

Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( جمعه 17 خرداد 1392 ) ( 12:05 ب.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :