تبلیغات
امیدفردا قالیباف - دکترقالیباف میهمان ورامینی‌ها می‌شود
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از آن به ورامین سفر کرده و در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای شهرستان ورامین به مقام شامخ شهدای والامقام ایران اسلامی ادای احترام می‌کنند.
فارس: محمدباقر قالیباف بعد از ظهر امروز به ورامین سفر کرده و در جمع وارثان قیام ۱۵ خرداد به ایراد سخن می‌پردازد. 
 
محمد باقر قالیباف بعد از ظهر امروز به دشت ورامین سفر می‌کند . 
 
براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ساعت ۱۳:۳۰ وارد شهرستان قرچک شده و پس از ادای احترام به شهدای شهرستان قرچک با حضور در مصلی این شهر در جمع مردم ولایی، شهید پرور و همیشه در صحنه این شهرستان حضور می‌یابد و در جمع فرهیختگان و نخبگان به ایراد سخن می‌پردازد، ارائه برنامه و تصمیماتی که برای آینده کشور مد نظر دارد موضوعات سخنرانی محمدباقر قالیباف در جمع مردم شهرستان قرچک است. 
 
این گزارش حاکی است، نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از آن به ورامین سفر کرده و در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای شهرستان ورامین به مقام شامخ شهدای والامقام ایران اسلامی ادای احترام می‌کنند. 
 
محمدباقر قالیباف پس از آن در مصلی صاحب‌الزمان شهرستان ورامین حضور یافته و با وارثان قیام ۱۵ خرداد سخن می‌گوید. 
 
این گزارش حاکی است، دیدار با خانواده معظم شهدا، شهدای قیام پانزده خرداد و ... از جمله برنامه‌های نامزد ریاست جمهوری در شهرستان ورامین است.
Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( شنبه 18 خرداد 1392 ) ( 02:05 ب.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :