تبلیغات
امیدفردا قالیباف - تجلیل آتش‌نشانان از فردوسی پور و قالیباف
امیدفردا قالیباف
افق92 : امید فردا قالیباف
Çã˜ÇäÇÊ æÈáǐ

قالیباف


عکس های امیر پورمند عکاس ایسنا و آذین حقیقی عکاس فارس از این مراسم را در زیر می بینید.


شهردار تهران با تجلیل از مقام آتش نشانان گفت : در دنیا دو منطق وجود دارد یک منطق منفعت طلبی و یک منطق ایثار و اگر ایثار ، نظم و انظباط را در این جمع می بینیم نشان می دهد که این جمع در این زمان منطق ایثار را انتخاب کردند و با شناخت در این مسیر قرار گرفتند تا هم عزت دنیوی و هم عزت اخروی داشته باشند.
به گزارش پیشرفت پرس، دکتر محمد باقر قالیباف امروز هفتم مهرماه ، در مراسم روز آتش نشان در جمع آتش نشانان که در برج میلاد برگزار شد ضمن تبریک این روز گفت : این روز را به ویژه خانواده شهدا چه شهدای آتنش نشان و چه شهدای دفاع مقدس تبریک می گویم .

 
وی افزود :  در دنیا دو منطق وجود دارد یک منطق منفعت طلبی و یک منطق ایثار و اگر ایثار ، نظم و انظباط را در این جمع می بینیم نشان می دهد که این جمع  در این زمان منطق ایثار را انتخاب کردند و با شناخت دراین مسیر قرار گرفتند تا هم عزت دنیوی و هم عزت اخروی داشته باشند.

 
همچنین در این مراسم رئیس سازمان آتش نشانی نیز ضمن تبریک به مناسبت روز آتش نشان ، هویت بخشی به شغل آتش نشان را از اهداف اصلی سازمان دانست و گفت : در هفته آتش نشان برنامه های مختلفی برگزار می شود که از آن جمله می توان به برگزاری جنگ فرهنگی ، آموزشی ، از سوم تا هفتم مهر ماه در بوستان آب و آتش اشاره کرد که نزدیک به هفت هزار نفر جمعیت هر روز در این جنگ حضور داشتند .

 
وی ادامه داد : هم اکنون در سطح شهر 8 ایستگاه سیار ، بیش از 10 هزار خاموش کننده را بین مردم و رانندگان توزیع می کنند .

خوشزاد با اشاره به برنامه های برگزار شده به تجدید میثاق با امام راحل و ملاقات با یادگار یادگار امام اشاره کرد که تندیس آتش نشان با تمثال امام راحل  نیز را به حجت الاسلام حسن خمینی تقدیم شد.

 
وی افزود : همچنین پنجم مهرماه رژه خودروها و موتورهای آتش نشان در هشت منطقه تهران انجام شد و آموزش ایمنی در 125 مجتمع مسکونی و ار ائه خاموش کننده های رایگان ، نصب خاموش کننده ها در 125 مدرسه پسرانه و دخترانه و حضور در شورای شهر روز سه شنبه از دیگر اقداماتی است که در این هفته پیش بینی شده است .

 
رئیس سازمان آتش نشانی تصریح کرد : اگر 103 ایستگاه آتش نشانی احداث و 10 ایستگاه نیز تا پایان سال احداث میشود و اگر قرار است بزرگترین مرکز بین المللی آموزش آتش نشانی در آبان ماه افتتاح شود ، اگر لایحه شهادت شهدا و جانبازان در شورای شهر تصویب شده ، اگر آتش نشانی جزو مشاغل سخت به تصویب رسید همه این اقدامات را مدیون تلاش ها ، زحمات و مدیریت جهادی دکتر قالیبداف می دانیم .

 
در این مراسم از عادل فردوسی پور که در برنامه خود از امید عباسی آتش نشان شهید تقدیر کرده بود قدردانی شد و از آتش نشانان نمونه و جمعی از جامعه ورزش نیز تقدیر شد و همچنین از دکتر قالیباف نیز به پاس زحمات وی قدردانی به عمل آمد .
Èå ÇÔÊÑǘ ȐÐÇÑíÏ :
äæÔÊå ÔÏå ÊæÓØ : محمدحسین ملازم الحسینی ( یکشنبه 7 مهر 1392 ) ( 05:10 ب.ظ )
ÏÑÈÇÑå ÞÇáíÈÇÝ

برنامه‌ای ویژه برای اداره‌ کشور نیست. از تعامل مثبت و درست با دنیا هم عاجز مانده‌ایم؛ مردم ولی بی‌اعتمادند حالا، به مسؤولین، به رو راست بودن و دل‌سوز بودنشان.به عدم سوء استفاده از بیت‌المال و مقام و موقعیتشان، بی‌اعتمادند و به وعده‌هایی که می‌دهند. احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ترکیه و سنگاپور و مالزی که جلو می‌افتند، احساس حقارت می‌کنیم. بعد از این همه کار و انقلاب و انتخابات و حضور! هرکاری کردیم، ولی هنوز اوضاع قفل است. برای خرید یک تکه گوشت مانده‌ایم، قفل کرده‌ایم، کلید را هم نمی‌دانیم کجاست. ایران خوب، زندگی می‌خواهد. زندگی خوب و باافتخار، ایران خوب افتخار می‌خواهد.شادی، سلامتی، افتخار. زندگی خوب یعنی این. یعنی امنیت و آسایش. یعنی نفس عمیق کشیدن. یعنی آرام و بی‌ترس خوابیدن. یعنی ورزش عمومی. سلامت و سفر. یعنی پایگاه اجتماعی اقتصادی مشخص. نیست ولی. سلامتی نیست. امنیت نیست. ازدواج نیست. تغذیه‌ خوب نیست که سلامتی باشد. امنیت اقتصادی نیست که آرامش باشد. شغل و مسکن نیست که ازدواج باشد…. جای آن ناامیدی هست. بی‌اعتمادی هست. فشار روانی کنکور و سربازی و اشتغال هست. اعتیاد هست … .باید کاری کرد. باید کاری کرد، باید کاری کرد. کاری.

ÂãÇÑ æÈáǐ
˜á ÈÇÒÏíÏ :
ÈÇÒÏíÏ ÇãÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ ÏíÑæÒ :
ÈÇÒÏíÏ Çíä ãÇå :
ÈÇÒÏíÏ ãÇå ÞÈá :
ÊÚÏÇÏ äæíÓäϐÇä :
ÊÚÏÇÏ ˜á ÓÊ åÇ :
ÂÎÑíä ÈÇÒÏíÏ :
ÂÎÑíä ÈÑæÒ ÑÓÇäí :